наші тренери

Любченко Сергій Констянтинович

Тренер першої категорії, неодноразово підготувала Чемпіонів України з пауерліфтингу, суддя другої категорії.

Майстер спорту України, тренер першої категорії, Переможець Кубку Європи з класичного пауерліфтингу, багаторазовий призер чемпіонатів України, багаторазовий чемпіон Донецької області, багаторазовий рекордсмен Донецької області, суддя першої категорії.

Петренко Олександр Іванович

Петренко Оксана Романівна

 Засновник спортивного клубу Bakhmutpower. Майстер спорту України міжнародного класу, кандидат юридичних наук, тренер вищої категорії. Триразовий чемпіон України, багаторазовий чемпіон Донецької області, рекордсмен названих номінацій. 

Історія команди

Команда Bakhmutpower була створена у 2017 році із відкриттям у м. Бахмут зали пауерліфтингу. Вона стала логічним завершенням становлення команди як такої, яка розпочала свій шлях з автомобільного гаража Петренка Олександра Івановича. З 2008 по 2017 рік спортсмени під керівництвом Олександра Івановича тренувались та виступали за різні міста та організації. Розпочали свій спортивний шлях виступами за Лиман, Сіверськ, Донецьк (ДЮІ), Соледар (Артемсіль-ДЮІ). Із відкриттям зали пауерліфтингу у Донецьку під керівництвом Олександра Івановича виступало одразу дві команди ("Артемсіль" - Соледар та ISD - Донецьк). На початку війни у 2014 році Олександр Іванович переїздить до Бахмутського району та створює команду Артемсіль-ISD. У 2016 Олександр Іванович на базі Лиманської ДЮСШ створює команду Лиман-ISD. У березні 2017 року розпочинається передача зали важкої атлетики та облаштування у ній спеціалізованої зали з пауерліфтингу. Так у 2017 році вперше на пауерліфтерському помості з'явилась команда з м. Бахмут "Bakhmutpower". З вересня 2019 року зала носить ім'я Петренка Олександра Івановича.

                              Вічна пам'ять тобі Друже....

Приєднуйтесь

наш instagram