Тріумфальний виступ команди Bakhmutpower на Чемпіонаті Донецької області серед юніорів

12 лютого 2021 року на базі КП "Дружківський міський парк культури та відпочинку" відбувся Чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу серед юніорів.

Спортсменам команди Bakhmutpower вдалося показати високі результати та здобути довгоочікувані нагороди.

За результатами змагань чемпіонами Донецької області серед юніорів у своїх вагових категоріях стали Мокляк Сергій, Кореєв Артем і Щербина Ілля. У запеклій боротьбі бронзовим призером став Пікулін Дмитро, показавши максимальний жим (170 кг) серед спортсменів у своїй категорії. Кудлі Дмиту, на жаль, не вдалося доповнити призову колекцію команди, оскільки спортсмен виступав поза конкурсом.

Чемпіонський командний кубок також знайшов свого власника - комунду Bakhmutpower.

Мокляк Сергій, Кореєв Артем, Кудла Дмитро і Щербина Ілля представляють відділення пауерліфтингу КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, а Пікулін Дмитро навчається у КЗ "ДОСКСП ім. С.БУБКИ".

Команда Bakhmutpower вітає спортсменів з їх здобутками і бажає здійснення поставлених цілей і нових звершень!