Перший відкритий чемпіонат м. Бахмут з класичного пауерліфтингу пам’яті О.І. Петренка
 

З 25 по 27 грудня 2020 року на базі СК «Металург» у залі пауерліфтингу ім. О.І. Петренка відбувся Перший відкритий чемпіонат м. Бахмут з класичного пауерліфтингу пам’яті О.І. Петренка.

Не зважаючи на доволі складні погодні умови, до змагань долучилося більше 60 спортсменів з різних міст і селищ Донецької області (Бахмут, Волноваха, Добропілля, Новодонецьке, Курахове, Сіверськ), а також вперше -  з м. Лисичанськ Луганської області.

 

Змагальні дні були надзвичайно насиченими та проходили у дружній атмосфері. Для деяких юних спортсменів змагання стали дебютом у їх змагальній кар’єрі, а деякі тренери вперше спробували «виводити» своїх спортсменів під час змагань. Досвідчені ж спортсмени продемонстрували високі результати, присвятивши свої виступи пам’яті Олександра Івановича.

Багатьом спортсменам вдалося виконати та підвищити нормативні розряди, а також встановити рекорди. Зокрема, під час змагань Зосімовим Євгеном (Добропілля) було виконано норматив Майстра спорту України, а Іваненко Артем (Бахмут) і Кравченко Світлана (Бахмут) виконали жим, що перевищує рекорд України серед юніорів і ветеранів М2 відповідно.

 

Абсолютним чемпіоном серед юнаків став Шкваренко Артем (Волноваха) із сумою IPF GL - 78,78, друге місце посів Гладких Кирило (Курхове) – 69,79, третім став Сорокін Михайло – 67,17.

 

Серед чоловіків абсолютним чемпіоном став Зосімов Євген (Добропілля) із сумою IPF GL – 89,48, другим став Васильєв Юрій (Добропілля) – 81,85, третім – Борцов Денис – 79,94.

 

Абсолютною чемпіонкою серед дівчат стала Петренко Анна із сумою IPF GL – 22,25.

 

Абсолютною чемпіонкою серед жінок стала Кравченко Світлана (Бахмут) із сумою IPF GL – 58,17, друге місце посіла Пісоцька Вікторія (Волноваха) – 54,83, третьою стала Нещерет Наталя (Бахмут) – 54,75.

 

За результатами змагань усі спортсмени були нагороджені пам’ятними медалями, а чемпіони і призери на додачу – медалями відповідного рангу, грамотами і призами від Belok.ua і спортивного клубу «Bakhmutpower».

 

Спортивний клуб «Bakhmutpower» висловлює вдячніть начальнику Управління фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Лису В.М., працівникам СК «Металург» за допомогу у проведенні змагань, директору КЗ «ДОСКСП ім. С.БУБКИ» Анушкевичу І.К. за технічний супровід змагань, Belok.ua за подарунки, суддям і асистентам за обслуговування змагань, спортсменам СК «Bakhmutpower» за підготовку змгань, а також усім учасникам за участь і незабутні емоції.

Дивитися фото  

 

 

Підсумки змагань:


Юнаки до 49 кг:
1 місце – Обідченко Ярослав (Волноваха), 162,5 кг;
2 місце – Подзолков Ярослав (Волноваха), 157,5 кг;
3 місце – Лахно Станіслав (Курахове), 157,5 кг.

 

Юнаки до 53 кг:
1 місце – Галаган Олексій (Бахмут), 297,5 кг;
2 місце – Пугач Володимир (Новодонецьке), 275 кг, 2 розряд (підвищив);
3 місце – Руденко Олександр (Бахмут), 237,5 кг, 1 юн. розряд (виконав).

 

Юнаки до 59 кг:
1 місце – Кутейко Микита (Бахмут), 300 кг, 3 родзяр (підвищив);
2 місце – Зоненко Микита (Курахове), 280 кг, 3 розряд (виконав);
3 місце – Османов Єгор (Волноваха), 280 кг, 3 розряд (підтвердив).

 

Юнаки до 66 кг:
1 місце – Сівцов Дмитро (Курхове), 337,5 кг, 3 розряд (виконав);
2 місце – Смиренський Ростислав (Бахмут), 330 кг, 3 розряд (підтвердив);
3 місце –  Пересипкін Максим (Новодонецьке), 310 кг, 1 юн. розряд (виконав).

 

Юнаки до 74 кг:
1 місце – Редькін Данило (Курахове), 450 кг, 1 розряд (підвищив);
2 місце – Силка Владислав (Волноваха), 390 кг, 2 розряд (підтвердив);
3 місце – Покас Олександр (Курахове), 365 кг, 3 розряд (підтвердив).

 

Юнаки до 83 кг:
1 місце – Шкваренко Артем (Волноваха), 562,5 кг, КМСУ (підтвердив);
2 місце – Ратушняк Максим (Бахмут), 335 кг, 2 юн. розряд (підвищив).
 

Юнаки до 93 кг:
1 місце – Гладких Кирило (Курахове), 520 кг, 1 розряд (підвищив);
2 місце – Сорокін Михайло (Добропілля), 502,5 кг, 2 розряд (підвищив);
3 місце – Ломанов Іван (Курахове), 490 кг, 2 розряд (підтвердив).

 

Юнаки до 105 кг:
1 місце – Селезньов Максим (Новодонецьке), 455 кг, 3 розряд (підвищив).

 

Юнаки понад 105 кг:
1 місце – Манько Артем (Добропілля), 515 кг, 3 розряд (підтвердив);
2 місце – Беличко Кирило (Добропілля), 435 кг, 1 юн. розряд (підвищив).
 

Чоловіки до 59 кг:
1 місце – Востоков Владислав (Бахмут), 250 кг, 1 юн. розряд (виконав);
2 місце – Пікулін Артем (Бахмут), 142,5 кг;
3 місце – Весьолкін Володимир (Бахмут), 135 кг.

 

Чоловіки до 66 кг:
1 місце – Іваненко Артем (Бахмут), 491 кг, КМСУ (підтвердив);
2 місце – Гвоздецький Олег (Бахмут), 315 кг;
3 місце – Стефанов Ярослав (Лисичанськ), 387,5 кг (виступав поза конкурсом).

 

Чоловіки до 74 кг:
1 місце – Кореєв Артем (Бахмут), 460 кг, 1 розряд (підтвердив);
2 місце – Крамчанінов Єгор (Бахмут), 455 кг, 1 розряд (підтвердив);
3 місце – Подстрегаєв Олег (Лисичанськ), 440 кг, 1 розряд (підтвердив).

 

Чоловіки до 83 кг:
1 місце – Борцов Денис (Волноваха), 577,5 кг, КМСУ (підтвердив);
2 місце – Роденков Микита (Лисичанськ), 575 кг, КМСУ (Підтвердив);
3 місце – Пікулін Дмитро (Бахмут), 485 кг, 1 розряд (підтвердив).

 

Чоловіки до 93 кг:
1 місце – Зосімов Євген (Добропілля), 667,5 кг, МСУ (підвищив);
2 місце – Демидов Сергій (Волноваха), 520 кг, 1 розряд (підвищив);
3 місце – Скидан Іван (Волноваха), 350 кг.

 

Чоловіки до 105 кг:
1 місце – Васильєв Юрій (Добропілля), 660 кг, КМСУ (підтвердив);
2 місце – Лепинський Павло (Курахове), 520 кг, 1 розряд (виконав);
3 місце – Кірсанов Михайло (Бахмут), 482,5 кг.

 

Чоловіки до 120 кг:
1 місце – Щербина Ілля (Бахмут), 580 кг.

Чоловіки понад 120 кг:
1 місце – Любченко Сергій (Бахмут), 665 кг;
2 місце – Метальніков Олександр (Сіверськ), 500 кг, 3 розряд (виконав).
 

Жінки до 47 кг:
1 місце – Нещерет Наталя (Бахмут), 197,5 кг, 2 розряд (підвищила).

 

Жінки до 52 кг:
1 місце – Кравченко Світлана (Бахмут), 226,5 кг.

 

Жінки до 57 кг:
1 місце – Любченко Катерина (Бахмут), 220 кг;
2 місце – Пісоцька Вікторія (Волноваха), 217,5 кг, 3 розряд (підтвердила).

 

Жінки до 84 кг:
1 місце – Іоні Анна (Бахмут), 252,5 кг.

 

Дівчата до 84 кг:
1 місце – Петренко Анна (Бахмут), 115 кг.

 

Командна першість серед юнаків:
1 місце – Курахове (89 очок);
2 місце – Новодонецьке (56 очок);
3 місце – Бахмут (55 очок).

 

Командна першість серед чоловіків:
1 місце – Бахмут (124 очки);
2 місце – Волноваха (34 очки);
3 місце – Добропілля (24 очки).

 

Командна першість серед дівчат:
1 місце – Бахмут (12 очок).

 

Командна першість серед жінок:
1 місце – Бахмут (48 очок);
2 місце – Волноваха (9 очок).