Знову підкорені п’єдестали чемпіонатів Донецької області з класичного пауерліфтингу і класичного жиму лежачи

 

        З 03 по 10 вересня у с. Юр’ївка відбулись чемпіонати з класичного пауерліфтингу та класичного жиму лежачи. Команда м. Бахмут була представлена як вихованцями КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, так і дорослими спортсменами СК «Bakhmutpower».

      Бахмутським пауерліфтерам вкотре вдалося гідно представити своє місто на змаганнях та привезти додому велику кількість нагород, як особистих, так і командних.

      Так, було здобуто 4 командні кубки, 23 золоті, 13 срібних і 3 бронзові медалі. Команді Bakhmutpower вдалося стати першою - у триборстві серед чоловіків та юніорів, першою - у жимі лежачи серед юніорів та другою - у жимі лежачи серед чоловіків. Варто відзначити, що кубок за перше командне місце у триборстві серед чоловіків є дев’ятим поспіль і вже традиційним для вихованців Олександра Івановича Петренка.

     Олександру Кривулі, дебютанту обласних змагань, вдалося вперше виконати норматив Кандидата у майстри спорту України, а Владиславу Востокову і Анастасії Моренко вдалося вибороти перші обласні нагороди у своїй спортивній кар’єрі.

      Не обійшлося і без встановлення рекордів. Так, Іван Нога встановив рекорд Донецької області серед чоловіків у присіданнях і в тязі (300,5 і 331 кг відповідно) і за сумою триборства перевищив норматив Майстра спорту України міжнародного класу.
        Також змагання відзначилися поповненням суддівського корпусу – Ілля Щербина успішно склав іспит та отримав почесне звання «Суддя другої категорії», Дмитро Пікулін і Єгор Крамчанінов також склали іспит, однак ще очікують на присвоєння відповідних суддівських категорій.

     Щиро вітаємо спортсменів і тренерів з їх здобутками і бажаємо подальших досягнень, нагород та підкорення нових спортивних вершин.

 

Дивитися фото: 

 

Підсумки змагань (триборство):
 

ЮНАКИ:
3 місце – Пікулін Артем: в.к. до 53 кг, сума 207,5     
3 місце – Кутейко Микита: в.к. до 59 кг, сума 300 кг.
 

ДІВЧАТА:

2 місце – Петренко Анна: в.к. до 84 кг, сума 205 кг.
 

ЮНІОРИ:
1 місце – Гвоздецький Олег: в.к. до 59 кг, сума 250 кг
2 місце – Крамчанінов Єгор: в.к. до 74 кг, сума 462,5 кг
3 місце – Пікулін Дмитро: в.к. до 83 кг, сума 512,5 кг
1 місце – Щербина Ілля: в.к. понад 120 кг, сума 530 кг.

ЮНІОРКИ:
2 місце – Моренко Анастасія: в.к. до 52 кг, сума триборства 120 кг.

ЧОЛОВІКИ:
1 місце – Піпучий Олексій: в.к. до 59 кг, сума 402,5 кг
1 місце – Антошин Деніс: в.к. до 66 кг, сума 337,5 кг
2 місце – Перчик Валерій: в.к. до 74 кг, сума 540 кг
1 місце – Васильєв Юрій, в.к. до 105 кг, сума 692,5 кг
2 місце – Петрень Євген: в.к. до 105 кг, сума 690 кг
1 місце – Щербина Ілля: в.к. понад 120 кг, сума 660 кг
2 місце – Любченко Сергій: в.к. понад 120 кг, сума 585,5 кг.

ЖІНКИ:
2 місце – Любченко Катерина: в.к. до 57 кг, сума 195 кг.

ВЕТЕРАНИ:
2 місце – Балникін Микола: в.к. до 93 кг, сума 375 кг
1 місце – Перчик Валерій: в.к. до 74 кг, сума 480 кг
1 місце – Кірсанов Михайло: в.к. до 105 кг, сума 525 кг
1 місце – Нещерет Наталя: в.к. до 47 кг, сума 197,5 кг.
 

 

Підсумки змагань (жим):


ЮНАКИ:
2 місце – Пікулін Артем: в.к. до 53 кг, сума 47,5 кг
2 місце – Кутейко Микита: в.к. до 59 кг, сума 72,5 кг
2 місце – Востоков Владислав: в.к. до 74 кг, сума 55 кг.

 

ДІВЧАТА:

1 місце – Петренко Анна: в.к. до 84 кг, сума 35 кг.

 

ЮНІОРИ:
1 місце – Гвоздецький Олег: в.к. до 66 кг, сума 77,5 кг
2 місце – Крамчанінов Єгор: в.к. до 74 кг, сума 105 кг
3 місце – Пікулін Дмитро: в.к. до 83 кг, сума 145 кг.

ЮНІОРКИ:
1 місце – Моренко Анастасія: в.к. до 52 кг, сума триборства 27,5 кг.

ЧОЛОВІКИ:
1 місце – Васильєв Юрій, в.к. до 105 кг, сума 165 кг
2 місце – Щербина Ілля: в.к. до 120 кг, сума 160 кг
1 місце – Любченко Сергій: в.к. понад 120 кг, сума 155 кг.

ЖІНКИ:
2 місце – Любченко Катерина: в.к. до 57 кг, сума 40 кг

1 місце – Петренко Оксана: в.к.. до 84 кг, сума 50 кг

1 місце – Головач Тетяна: в.к. 63 кг, сума 65 кг.

ВЕТЕРАНИ:
1 місце – Балникін Микола: в.к. до 83 кг, сума 95 кг
1 місце – Кірсанов Михайло: в.к. до 105 кг, сума 130 кг
1 місце – Петренко Оксана: в.к.. до 84 кг, сума 50 кг

1 місце – Головач Тетяна: в.к. 63 кг, сума 65 кг.