Відкрита першість м. Бахмут з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, чоловіків та жінок 

 

21 грудня 2019 року у "Залі пауерліфтингу ім. О.І. Петренка" Стадіону "Металург" відбувся Відкритий чемпіонат м. Бахмут з класичного пауерліфтингу серед чоловіків і жінок, юнаків і дівчат. 75 учасників з дев’яти міст Донецької області і майже 15 годин змагань. Це був дуже насичений і продуктивний день, багатий на емоції, хвилювання і звісно на перемоги. 

 

Хвилиною мовчання згадали засновника пауерліфтерського руху у м. Бахмут, Майстра спорту України міжнародного класу, тренера вищої категорії, три разового чемпіона України, рекордсмена України. Людину, яка підготувала 25 майстрів спорту України та трьох Майстрів спорту України міжнародного класу Петренка Олександра Івановича.

 

Команди з міста Сіверська, Лиману, Добропілля, Волновахи та Бахмуту представляли учні Олександа Івановича, які разом із своєю спортивною кар'єрою повторюють шлях свого наставника паралельно виховуючи нове покоління спортсменів.

 

За результатами змагань в активі команди Bakhmutpower:

 

Вісім золотих медалей: Галаган Олексій (юнаки, вагова категорія до 53, сума триборства 255 кг), Іваненко Артем (юнаки, вагова категорія до 59 кг, сума триборства 385 кг), Смиренський Ростислав (чоловіки, вагова категорія до 59 кг, сума триборства 250 кг),  Кудла Дмитро (чоловіки, вагова категорія до 83 кг, сума триборства 470 кг), Щербина Ілля (чоловіки, вагова категорія до 120 кг, сума триборства 545 кг), Любченко Катерина (жінки, вагова категорія до 47 кг, сума триборства 175 кг), Місюра Аліна (жінки, вагова категорія до 84 кг, сума триборства 327,5 кг), Іоні Анна (жінки, вагова категорія понад 84 кг, сума триборства 287,5 кг).

 

Чотири срібні медалі: Сарнавська Юлія (дівчата, вагова категорія до 72 кг, сума триборства 245 кг), Фоменко Леонід (чоловіки, вагова категорія до 59 кг, сума триборства 232,5 кг), Кореєв Артем (чоловіки, вагова категорія до 74 кг, сума триборства 440 кг), Мороз Ярослав (чоловіки, вагова категорія до 83 кг, сума триборства 445 кг). 

 

Дві бронзові медалі: Солопко Єгор (чоловіки, вагова категорія до 59 кг, сума триборства 220 кг), Пікулін Дмитро (чоловіки. вагова категорія до 83 кг, сума триборства 437,5 кг).

 

Дві почесні медалі за участь у змаганнях поза конкурсом: Антошин Денис (чоловіки, вагова категорія до 66 кг, сума триборства 380 кг), Кравченко Світлана (жінки, вагова категорія до 52 кг, сума триборства 207,5 кг).

 

Абсолютним чемпіоном серед юнаків став Іваненко Артем, асболютною чемпіонкою серед жінок стала Місюра Аліна, срібло в абсолюній першості серед дівчат здобула Сарнавська Юлія, 

 

Під час замагань деякими спортсменами було виконано розрядні нормативи:
Галаган Олексій – 3-й розряд, Смиренкьский Ростислав – 1-й юнацький, Фоменко Леонід – 2-й юнацький, Солопко Єгор – 3-й юнацький, Мороз Ярослав – 2-й розряд, Любченко Катерина – 3-й розряд, Місюра Аліна – 1-й розряд.

 

Також деяким спортсменам вдалося встановити рекорди м. Бахмут:

 

Галаган Олексій – рекорд у присіданні 105 кг, Іваненко Артем – рекорд у присіданні 140 кг,  Місюра Аліна - – рекорд у всіх трьох вправах і сумі (137,5 кг, 60 кг, 130 кг, 327,5 кг), Іоні Анна – рекорд у присіданні 115 кг.

 

Міста командної першості розподілено наступним чином:

Чоловіки:

1. Бахмут

2.Сіверськ

3. Добропілля

Жінки:

1. Бахмут

2. Краматорськ

Юнаки:

1. Добропілля

2. Сіверськ

3. Мар'їнка

Дівчата:

1. Краматорськ

2. Новодонецьке

3. Бахмут

Дивитися фото