Вихованець СК «Bakhmutpower» - срібний призер Чемпіонату Європи

 

З 3 по 8 серпня у м. Пльзень, Чехія відбувся Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юнаків. До збірної команди України на цих змаганнях увійшов і спортсмен з м. Бахмут – Олексій Галаган.

 

Змагання такого рівня для Олексія стали дебютними, проте спортсмену вдалося показати гідний результат і привезти додому набір медалей: 1 золоту і 3 срібні. Під чуйним керівництвом тренера Серія Любченка на помості і Оксани Петренко в Україні, Олексій виборов золото у жимі, срібло у присіданнях і тязі і в результаті став срібним призером за сумою триборства (395 кг).

Щиро вітаємо спортсмена і тренерів із здобутими результатами та бажаємо подальших звершень і підкорення нових п’єдесталів.

 

Висловлюємо вдячність усім причетним до цього результату: Міністерству молоді та спорту України; Голові Донецької облдержадміністрації, керівнику обласної військово-цивільної адміністрації Павлу Кириленку; Федерації Пауерліфтингу України; Федерації Пауерліфтингу Донецької області; Управлінню фізичної культури і спорту ДонОДА; Управлінню фізичної культури і спорту БМР; КДЮСШ №1 БМР та усім, хто вболівав і підтримував.

 

 

Дивитися фото: