Виступ команди Bakhmutpower на Чемпіонаті Донецької області з пауерліфтингу з жиму лежачи серед усіх вікових груп

 

 

 

З 5 по 7 березня на базі ЗОШ №10 м. Мирноград відбувся Чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу з жиму лежачи серед усіх вікових груп. Спортсмени з 8 міст Донецької області змагалися за першість як у особистому так і у командному заліку.

Спортсменам бахмутської команди "Bakhmutpower" вкотре вдалося показати високий рівень підготовки та завоювати численні нагороди, а тренерам – продемонструвати свій професіоналізм і витримку. До команди увійшли представники КДЮСШ№1 Бахмутської міської ради (Галаган Олексій, Посоха Руслан, Кореєв Артем, Крамчанінов Єгор, Стиранець Ілля, Сарнавська Юлія, Іоні Анна), вихованець КЗ"ДОСКСП ІМ. С.БУБКИ Пікулін Дмитро та інші представники клубу Bakhmutpower (Любченко Катерина, Петрень Євген, Бибко Олексій, Папучий Олексій, Головач Тетяна, Кравченко Світлана, Кірсанов Михайло).

Серед здобутків команди: 10 золотих, 4 срібні і 1 бронзова медалі, перше командне місце серед юніорів, два третіх командних місця серед юнаків і чоловіків, 3 встановлені рекорди з жиму серед ветеранів (Кірсанов Михайло), а також виконаний норматив КМСУ (Папучий Олексій, Стиранець Ілля, Бибко Олексій).

Команда Bakhmutpower щиро вітає спортсменів і тренерів з перемогами і бажає подальших звершень, підкорення нових вершин і звісно легкої штанги!

Підсумки змагань:

ЮНАКИ:

1 місце - Галаган Олексій: в.к. до 53 кг, жим 92,5 кг
2 місце – Посоха Руслан: в.к. до 83 кг, жим 132,5 кг

ЮНІОРИ:

1 місце – Кореєв Артем: в.к. до 74 кг, жим 142,5 кг
2 місце – Крамчанінов Єгор: в.к. до 83 кг, жим 130 кг
1 місце – Пікулін Дмитро: в.к. до 93 кг, жим 177,5 кг
1 місце – Стиранець Ілля: в.к. до 105 кг, жим 210 кг

ЮНІОРКИ:

1 місце – Сарнавська Юлія: в.к. до 76 кг, жим 60 кг
1 місце – Іоні Анна: в.к. до 84 кг, жим 62,5 кг

ЧОЛОВІКИ:

2 місце – Папучий Олексій: в.к. до 66 кг, жим 155 кг
2 місце – Бибко Олексій: в.к. до 105 кг, жим 235 кг
3 місце – Петрень Євген: в.к. до 105 кг, жим 220 кг

ЖІНКИ:

1 місце – Любченко Катерина: в.к. до 52 кг, жим 50 кг

ВЕТЕРАНИ:

1 місце – Кравченко Світлана: в.к. до 52 кг, жим 55 кг
1 місце – Головач Тетяна: в.к. до 57 кг, жим 70 кг
1 місце – Кірсанов Михайло: в.к. до 105 кг, жим 160 кг.

Дивитися фото: